Úvodní stránka  /  Novinky  /  Ze Spolu dětem

Ze Spolu dětem

Dárkové certifikáty pod stromeček

Publikováno: 6. 12. 2018 - Ze Spolu dětem - Trvalý odkaz

Dárkové certifikáty pod stromeček

Darujte svým blízkým na Vánoce dárek, který udělá radost 2x! Jednou na Štědrý den pod stromečkem, podruhé dítěti v dětském domově.

 

Máme pro Vás 3 varianty certifikátu, díky kterému můžete libovolnou částkou podpořit dítě v dětském domově: kroužek, školní pomůcky nebo trénink dospělosti.

[ Pokračování článku ]

Adventní soutěž

Publikováno: 3. 12. 2018 - Ze Spolu dětem - Trvalý odkaz

Adventní soutěž

Adventní kalendář plný výher. Děkujeme Mom4Moms za zapojení Spolu dětem do soutěžního Adventního kalendáře. Vyhrát můžete balíček od nás, který obsahuje jutovou tašku, dárek od dětí z dětského domova Frýdek-Místek, zápisník s propiskou a Vánoční sadu.

[ Pokračování článku ]

Giving Tuesday CZ 2018

Publikováno: 27. 11. 2018 - Ze Spolu dětem - Trvalý odkaz

Giving Tuesday CZ 2018 V letošním roce jsme se opět zapojili do oslav dne dárcovství Giving Tuesday CZ. Naše kampaň na sociálních sítích se zaměřila na poděkování stávajícím dobrovolníkům, dárcům a podporovatelům. Jsme rádi, že jsme mohli být součástí této mezinárodní události.…

[ Pokračování článku ]

Tréninky dospělosti na Vědecké radě

Publikováno: 7. 11. 2018 - Ze Spolu dětem - Trvalý odkaz

Tréninky dospělosti na Vědecké radě Dnes jsme měli tu čest odprezentovat naši spolupráci s Fakultou podnikohospodářskou VŠE v Praze, a to na Vědecké radě. Tréma byla velká. Doufáme však, že jsme úkol zvládli se ctí. Děkujeme za tuto možnost a těšíme se na další akce!

S Fakultou podnikohospodářskou VŠE v Praze spolupracujeme na projektu <…

[ Pokračování článku ]

Podpořte děti z dětských domovů

Publikováno: 8. 10. 2018 - Ze Spolu dětem - Trvalý odkaz

Podpořte děti z dětských domovů Péťa z dětského doma v Ústí už do svého kroužku chodí. Na svůj vysněný kroužek čekají ale další děti. Pokud můžete, pošlete prosím dětem jakoukoliv částku. Trošku se nám to na začátku školního roku opět nakupilo. Dětská přání naleznete na stránkách Dejme šanci dětem.

[ Pokračování článku ]