Úvodní stránka  /  Novinky  /  Ze Spolu dětem  /  Finance a finiš

Aktuality

Finance a finiš

Finance a finiš

V návaznosti na setkání věnované práci jsme se na v pořadí třetím setkání Tréninků dospělosti věnovali financím. Po úvodním seznámení s pojmy ze světa peněz přišel na řadu svět osobních financí, se kterým účastníky seznámili odborníci z AMJ Corporation. Aby ani vychovatelé nepřišli zkrátka a něco nového se naučili. Strávili pátek i sobotu ve společnosti lektora Štefana z organizace Do světa.

Čtvrté a poslední společné setkání bylo věnováno tématu bydlení. Vydali jsme se na exkurze do třech nízkoprahových ubytovacích zařízení, prošli se Prahou s průvodci bez domova, stačili jsme zopakovat všechny důležité informace z předchozích školení a v neposlední řadě si i slavnostně rozloučit.

Za úžasnou spolupráci děkujeme

26 mladým lidem a 9 vychovatelům z dětských domovů: Frýdek-Místek, Plumlov, Příbor, Pepa Příbram, Úsměv Slezská Ostrava a Domino Plzeň. Vzácné návštěvě Dallymu. Zapáleným lektorům Bětce, Pavlovi a Štefanovi. Fotografce Zuzce.

Za podporu děkujeme

Zahradnictví Líbeznice, Nadaci Naše dítě - fond innogy Česká republika a.s., ING Bank Fond Nadace Terezy Maxové dětem, Nadačnímu fondu ETELA, zaměstnancům společnosti HILTI CŘ, AMJ Corporation a individuálním dárcům.

Spolu dětem Tréninky dospělosti

Spolu dětem Tréninky dospělosti