Úvodní stránka  /  Podpořte nás  /  Kdo nás už podporuje

Kdo nás už podporuje

Všem našim dárcům a partnerům, kteří nám pomáhají a podporují nás, děkujeme za jejich důvěru a spolupráci.

 

logo alza Alza.cz, a.s. nám darovala stolní počítače do kanceláře.

 

 

 

Nadace Terezy Maxové dětemNadace Terezy Maxové dětem je dlouhodobým partnerem informačního projektu o náhradní rodinné péči Adopce.com. Nadace dále podpořila projekty Bav se a pomáhej a Postav se na vlastní nohy.

 

 

 

 

 

Billa Bonus ClubSpolečnost BILLA spol. s r. o. a BILLA Bonus club jsou od roku 2009 našimi novými partnery. Z prodeje každého speciálního nepotravinářského výrobku a z věrnostních akcí pro členy BILLA Bonus clubu přispěje 1 Kč na projekt Dejme šanci dětemwww.sance.cz. Tento internetový výchovně-vzdělávací projekt je zaměřen na rozvoj vzdělání a talentu dětí z ústavní a pěstounské péče.

 

 

 

Zahradnictví LíbezniceZahradnictví Líbeznice podporuje naši činnost již několik let. Za tu dobu podpořilo projekty připravující mladé lidi na odchod z dětských domovů a projekt Dejme šanci dětem.

 

 

 

 

Dittmann Consulting s.r.o.Dittmann Consulting s.r.o. dlouhodobě podporuje naši činnost. Její odborníci se zapojili do školení projektů pro mladé lidi opouštějící dětské domovy.

 

 

 


innogy Česká republika a.s.
- dlouhodobě podporuje projekt Tréninky dospělosti. Jedná se o tréninky dospělosti pro mladé lidi z dětských domovů ve věku 16 – 26 let z celé ČR, kteří se připravují na opuštění, nebo již opouštějí dětský domov.

 

 

Naše logo Spolu dětem o.p.s. pro nás vytvořil Jakub Korouš - www.jakubkorous.com.