Úvodní stránka  /  Podpořte nás  /  Kdo nás už podporuje

Kdo nás už podporuje

Všem našim dárcům a partnerům, kteří nám pomáhají a podporují nás, děkujeme za jejich důvěru a spolupráci.

 

VŠE PHF Vysoká škola ekonomická - Fakulta podnikohospodářská - od roku 2017 spolupracujeme v rámci projektu Tréninky dospělsoti. Naším společným cílem je pomoci dětem z dětských domovů, aby měly lepší start do života.

 

 

 

Zahradnictví Líbeznice

 

Zahradnictví Líbeznice podporuje naši činnost již 10 let. Za tuto dobu podpořilo projekty Tréninky dospělosti a Dejme šanci dětem.

 

 

 

 

logo alza Alza.cz, a.s. nám darovala stolní počítače do kanceláře.

 

 

 

Nadace Terezy Maxové dětemNadace Terezy Maxové dětem je dlouhodobým partnerem informačního projektu o náhradní rodinné péči Adopce.com. Nadace podporuje Tréninky dospělosti a dříve podpořila projek Bav se a pomáhej.

 

 

 

 

 

Billa Bonus ClubSpolečnost BILLA spol. s r. o. a BILLA Bonus club jsou od roku 2009 našimi novými partnery. Z prodeje každého speciálního nepotravinářského výrobku a z věrnostních akcí pro členy BILLA Bonus clubu přispěje 1 Kč na projekt Dejme šanci dětemwww.sance.cz. Tento internetový výchovně-vzdělávací projekt je zaměřen na rozvoj vzdělání a talentu dětí z ústavní a pěstounské péče.

 

 

 

Dittmann Consulting s.r.o.
Dittmann Consulting s.r.o. dlouhodobě podporuje naši činnost.

 

 

 

 

 

 

innogy Česká republika a.s. - dlouhodobě podporuje projekt Tréninky dospělosti.Naše logo Spolu dětem o.p.s. pro nás vytvořil Jakub Korouš - www.jakubkorous.com.