Úvodní stránka  /  Podpořte nás  /  Kdo nás už podporuje

Kdo nás už podporuje

Všem našim dárcům a partnerům, kteří nám pomáhají a podporují nás, děkujeme za jejich důvěru a spolupráci.

 

logo alza Alza.cz, a.s. nám darovala stolní počítače do kanceláře.

 

 

 

Nadace Terezy Maxové dětemNadace Terezy Maxové dětem je dlouhodobým partnerem informačního projektu o náhradní rodinné péči Adopce.com. Nadace dále podpořila projekty Bav se a pomáhej a Postav se na vlastní nohy.

 

 

 

 

 

Billa Bonus ClubSpolečnost BILLA spol. s r. o. a BILLA Bonus club jsou od roku 2009 našimi novými partnery. Z prodeje každého speciálního nepotravinářského výrobku a z věrnostních akcí pro členy BILLA Bonus clubu přispěje 1 Kč na projekt Dejme šanci dětemwww.sance.cz. Tento internetový výchovně-vzdělávací projekt je zaměřen na rozvoj vzdělání a talentu dětí z ústavní a pěstounské péče.

 

 

 

Zahradnictví LíbezniceZahradnictví Líbeznice podporuje naši činnost již několik let. Za tu dobu podpořilo projekty připravující mladé lidi na odchod z dětských domovů a projekt Dejme šanci dětem.

 

 

 

 

Dittmann Consulting s.r.o.Dittmann Consulting s.r.o. dlouhodobě podporuje naši činnost. Její odborníci se zapojili do školení projektů pro mladé lidi opouštějící dětské domovy.

 

 

 

 

rwe

RWE Česká republika a.s. - dlouhodobě podporuje projekt Postav se na vlastní nohy. Jedná se o tréninky dospělosti pro mladé lidi z dětských domovů ve věku 16 – 26 let z celé ČR, kteří se připravují na opuštění, nebo již opouštějí dětský domov.

 

 

 

 

logo citibank Citibank - prostřednictvím Zaměstnaneckého charitativního fondu podporuje projekt Postav se na vlastní nohy.

 

 

 

 

Naše logo Spolu dětem o.p.s. pro nás vytvořil Jakub Korouš - www.jakubkorous.com.