Úvodní stránka  /  Projekty  /  Tréninky dospělosti

Tréninky dospělosti

Tréninky dospělosti pro děti, které se chystají opustit dětský domov a postavit se na vlastní nohy. Děti pomocí zážitků učí rozpoznávat různé situace a chápat, jak v nich jednat. S mladými lidmi pracujeme interaktivními metodami a nácvikem praktických dovedností.

 

V projektu Tréninky dospělosti spolupracujeme s Podnikohospodářskou fakultou Vysoké školy ekonomické v Praze. Naším společným cílem je pomoci dětem z dětských domovů, aby měly lepší start do života.

 

Ve spolupráci s Doc. Mgr. Pavlínou Janošovou, Ph.D. z Psychologický ústav Akademie věd ČR připravujeme novou metodologii, díky níž mohou naše Tréninky dospělosti pomáhat ještě lépe.


Do projektu jsou v roce 2018 zapojené dětské domovy:

Uherské Hradiště, Hodonín, Strážnice, Boskovice, Plumlov, Náměšť nad Oslavou a Domino Plzeň.


Projekt v roce 2018 podporují:

Zahradnictví Líbeznice, VŠE - Fakulta podnikohospodářská, Nadace Terezy Maxové dětem, HESTIA- Centru pro dobrovolnictví, z. ú. – Fondu o.p.s. ETELA, Citibank Europe plc – Zaměstnaneckému charitativnímu fondu, Nadace Táta a máma, AVACOM s.r.o., zaměstnanci společnosti HILTI CŘ a individuální dárci.


Projekt v roce 2017 podpořili:

Zahradnictví Líbeznice, Nadace O2, VŠE - Fakulta podnikohospodářská, Nadace Naše dítě - fond innogy Česká republika a.s., Nadace Terezy Maxové dětem, Nadační fond ETELA, Nadace Táta a máma, Fip-Props s.r.o., Avacom s.r.o, T-Mobile, zaměstnanci společnosti HILTI CŘ a individuální dárci.

----------

Kontakt:

Jana Kotalová

gsm: +420 739 642 563
e-mail: jana.kotalova@spoludetem.cz

-----------